ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Манекен NANCY – це унікальний, єдиний у своєму роді інструмент. Він зроблений для Вас і не може бути використаний ніким іншим. Тому він не підлягає поверненню та обміну.
Якщо Ви отримаєте свій манекен, і виявите, що він більший або менший за Вас, то навіть не сумнівайтеся ми будемо працювати над тим, щоб виправити ситуацію.

Манекен NANCY виробляється у славному місті Дніпро в Україні!

Якщо ваша втрата або приріст ваги незначні і зосереджені в певних місцях, то це повертає нас до технік, якими користуються господині типових манекенів. А саме, до незначних нарощуваннь за допомогою ватину, підплічників та інших матеріалів. Але як показує наш досвід, скелет, плечі, положення шиї та положення тіла рідко змінюються, тому зміни у вазі дуже легко регулювати просто розмірами надбавок у певних місцях.
Тим не менш, важливо враховувати, що якщо ви регулярно відчуваєте великі коливання своєї ваги, можливо, персональний манекен – не найкращий для вас інструмент.

Це залежатиме від того, в який момент Ви приймете це рішення. Якщо сканування було проведено, але робота над моделлю ще не почалася, ми повернемо Вам 100% передоплати мінус вартість послуги сканування тіла (250$, якщо сканування проводилось у Дніпрі та 500 $, якщо сканування було в іншому місті. Після того як ви затвердите свою 3D-модель, продаж буде остаточним, тому що наступним кроком буде виробництво.
Ми на 100% налаштовані створення високоякісного інструменту, який допоможе вам створювати улюблені предмети одягу. Ми тут, щоб вирішити будь-які питання, тому, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є якісь сумніви в нашій порядності!

Так, стійка включена у вартість манекена. У вас буде можливість обрати одну з наявних варіантів стійок:
а. металева легка стійка
б. чавунна телескопічна стійка в ногу
в. чавунна стійка в шию для манекенів на повний зріст.

Оплата відбувається у три етапи:
1 етап. 10% суми замовлення оплачується на етапі підписання договору.
2 етап. 40% – у день сканування.
3 етап. 50% оплачується після виготовлення манекена до відправки Замовнику.

Ми на 100% налаштовані на створення якісного інструменту, який допоможе Вам створювати улюблені предмети одягу. Ми тут, щоб вирішити будь-які питання, тому, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо у Вас є сумніви!

Якщо Ви мешкаєте в Україні, то всі витрати ми беремо на себе. З клієнтами з інших країн вирішуватимемо індивідуально. Також ми подбаємо про якісну упаковку вашого манекена NANCY.

Кожна форма індивідуально виготовляється на замовлення та збирається вручну в нашій майстерні. Тому виконання замовлення займає від 6-ти до 8-ми тижнів залежно від комплектації. Ми будемо тримати Вас у курсі будь-яких затримок. Ми цінуємо Ваше терпіння! Але також просимо запам’ятати, що швидкість виконання замовлення також залежить від Вашого зворотнього зв’язку)

Манекени Nancy дуже легкі (більшість важить до 5ти кг), тому ви легко зможете переносити його в місце зберігання і назад. Манекен краще зберігати в тіні – пінополіуретан не любить сонячне світло. Манекен, зроблений з пінополістиролу не можна зберігати біля опалювальних приладів, він може поплавитися.

Звичайно! Саме для цього ми і робимо його з пінополіуретану. Це дуже зручно!
Увага: не тримайте ваш манекен неподалік відкритого вогню або сильного тепла. Пінополіуретан вогнебезпечний!

Ми використовуємо пінополіуретан, який добре тримає форму, але при цьому може стискатися – уявіть собі щільний диван)). На відміну від традиційних манекенів з картонною, або пластиковою основою, покритих ватином, ви можете вставляти шпильки безпосередньо в манекен під будь-яким кутом.
Також ми можемо виготовити манекен із пінополістиролу (він трохи дешевший), але цей матеріал позбавляє ваш манекен однієї з основних якостей: вологої та теплової обробки на манекені!

Так, можете. Це коштуватиме 500$. Після сканування ви отримаєте модель STL. Але прошу вас врахувати, що ця модель буде без обробки та деталізації.
Також маючи свій скан, ви можете замовити у нас манекен протягом двох місяців!

Персональний манекен виготовляється за результатами 3D-сканування тіла людини. Тому він один в один повторює форму та пропорції тіла, на відміну від будь-якого типового або регульованого манекена. Однак, дорогі клієнти, Ви повинні розуміти, що манекен не буде вами. (Ви Людина. Він Піна.) Ось деякі фактори, які можуть призвести до невеликих відмінностей між поточною формою вашого тіла та вашим манекеном: 1. Дихання. Коли відбувається сканування, Вам потрібно буде дихати. Це додає приблизно 2см до вашої талії та трохи менше до розміру вашого бюста. У процесі роботи над тривимірною моделлю, ми зможемо легко виставити той обсяг, який Ви захочете.
2. Добові коливання розмірів тіла. У вас не фіксований розмір навіть протягом дня. Кожен зберігає воду, роздмухується, їсть трохи більше, їсть трохи менше щодня.
3. Постава. Ваша поза може суттєво вплинути на ваші виміри, і вона змінюється. Коли ми виконуємо сканування, рекомендуємо Вам стояти в природній вертикальній позі, яка повторює положення тіла при знятті мірок для конструювання одягу.
4. Пінополіуретан не те саме, що людське тіло. У деяких місцях Ви набагато м’якше, ніж диванна оббивка! Ви можете дихати, одягати одяг, що облягає, і одяг може утримувати Вас як корсет. Тому спочатку потрібно буде трохи звикнути працювати з індивідуальним манекеном.

Після укладання договору, ви отримуєте докладну інструкцію щодо сканування. 

Сканування абсолютно нешкідливе для здоров’я людини. Ви стаєте в центр кімнати, а наш фахівець обходить довкола Вас зі сканером. Будь ласка, приготуйтеся до того, що доведеться стояти нерухомо деякий час.

Етапи створення манекена NANCY та порядок розрахунків (витяг з договору):
1 етап: Підписання договору та складання специфікації. Узгодження конструкції, комплектації та матеріалів Виробу. Оплата Замовником авансу у розмірі 10% загальної вартості договору.
2 етап: Виконавець організує приміщення для подальшого сканування Замовника.
3 етап: Сканування Замовника. Оплата Замовником 40% вартості Виробу.
4 етап: Через 2 тижні від дати сканування Виконавець направляє Замовнику фото 3D моделі Виробу. На цьому етапі між сторонами затверджуються розміри та конфігурація Виробу.
5 етап: Після виготовлення Виробу в повному обсязі Виконавець фотографує Виріб та надсилає дані фото Замовнику. Тим самим Виконавець підтверджує готовність Виробу до відправки. Залишок за договором у розмірі 50% Замовник оплачує Виконавцю не пізніше двох календарних днів з дня повідомлення останнього про готовність Виробу до відправки.
6 етап. Упаковка та доставка.

Load More

Контакти

  • Дніпро, Україна
  • +380960288866
  • hello@nancy.com.ua
  • Манекен NANCY - це не просто інструмент. Йдеться про пошук натхнення від того, що робить вас унікальним. Щоб розкрити свої творчі здібності під час пошиття гардеробу ручної роботи, Ви повинні узгодити образ з тим, хто Ви є насправді. Навчитися, фізично, ”бути” із собою - це дивовижна подорож, якої ми всі гідні

    Яна Добросердова

    Поки ви це читали, манекени Nancy вже обрали вас!

    Залишилось тільки замовити