Фізичні властивості манекенів

Точність. Кожен манекен виробляється у точній відповідності до розмірів замовника, отриманими завдяки з тіла чи вимірів клієнта.
М’якість. Поверхня манекенів може бути виконана з м’якого пінополіуретану, що дозволяє скріплювати елементи виробу прямо під час приміряння, фіксувати тканину шпильками, а за необхідності його можна навіть стягнути корсетом, щоб сформувати необхідні вигини.
blank
Лінії. Чохол із бавовни з нанесеними конструкторськими лініями – це ваша підказка на шляху до ідеально зшитого виробу. З ними вам буде простіше конструювати одяг, до того ж ви можете звірити рівність прямо на манекені.
blank
Повний зріст. ВВи бачите та оцінюєте не тільки як буде виглядати одяг на фігурі, але зможете брати до уваги і зріст. До того ж, такий манекен спрощує примірку.
Матеріали. Манекени виготовлені з м’якого пінополіуретану, що добре витримує волого-теплову обробку. Ви можете обробляти вироби парою прямо під час вимірювань та легко коригувати складки.
blank
Стійка. Чавунна телескопічна стійка на коліщатках з фіксатором. Розміщуйте манекен там, де вам потрібно! Переміщуйте його в місця, де краще освітлення, фіксуйте висоту та рухи навколо себе. Це зручно та економить ваш час!

Контакти

  • Дніпро, Україна
  • +380960288866
  • hello@nancy.com.ua
  • Манекен NANCY - це не просто інструмент. Йдеться про пошук натхнення від того, що робить вас унікальним. Щоб розкрити свої творчі здібності під час пошиття гардеробу ручної роботи, Ви повинні узгодити образ з тим, хто Ви є насправді. Навчитися, фізично, ”бути” із собою - це дивовижна подорож, якої ми всі гідні

    Яна Добросердова

    Поки ви це читали, манекени Nancy вже обрали вас!

    Залишилось тільки замовити